1 день


Тренажер для преса VNK AB Coaster PRO до 180 кг чорний
37 211 ₴
31 009 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2872_60169
+380 (63) 326-79-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 0 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тренажер для преса VNK AB Coaster PRO до 180 кг чорний»
Тренажер для преса VNK AB Coaster PRO до 180 кг чорний
"Переглянути всі тренажери для преса - тисни!"
Тренажер для преса VNK AB Coaster PRO– це професійне обладнання, яке відмінно підходить для занять в тренажерному залі.
У тренажері VNK AB Coaster передбачений поворот платформи: за рахунок цього у спортсмена є можливість опрацьовувати як пряму, так і косі м'язи преса. Також є можливість додавати вагу за допомогою дисків (до 20 кг).
Для комфортного переміщення тренажера передбачені коліщатка.
Характеристики:
- Максимальна вага користувача – 180 кг
- Габарити: 185х72х145 см
- Вага 55 кг
- Габарити упаковки: 157х46х56 см
- Вага – 58 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Вага | 58 кг |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 72 см |
| Висота | 145 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага користувача | 180 |
| Тип призначення товару | Тренажер для преса VNK AB Coaster PRO до 180 кг чорний |
| Тренованих м'язи | Прес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 009 ₴




