Кошик
1108 відгуків
★ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ від 600 грн ДЕТАЛЬНІШЕ
Інтернет-магазин спортивного харчування та товарів для фітнесу
+380501049710
+380678096435

Гантелі

Якщо ви вирішили займатися повноцінним тренуванням удома, вам знадобиться додаткове обладнання. Купити гантелі чи гирю – найоптимальніше рішення для того, щоб ефективно пропрацювати на м'язи верхнього пояса кінцівок.
При правах з такими обтяженнями легше зосередити увагу на певних групах м язів і точно розподілити навантаження. Придбавши гирю, ві можете ефективно натренувати мускулатуру плечей, передпліч, грудей. Вправи з гантелями діють на ті ж групи м язів, але мають більшу варіативність.
З одним пробачимо снарядом ви можете виконувати весь спектр різноманітних вправ – від простої ранкової розминки до серйозних силових тренувань. До того ж, гантелі і гирі зовсім не габаритні та не займатимуть простір у вашому помешканні.

Як зверни?
Гирі
Що стосується гир, перш за все, вам потрібно визначитися з потрібною вагою обладнання. Спортивний інтернет-магазин Protein Lounge пропонує сучасні, ергономічні і дуже якісні гирі з широким діапазоном ваги – від 2 кг до 20 кг
В нашому магазині ви можете купити чавунні та вінілові гирі. Чавун – доволі важкий матеріал, тому гирі, виготовлені з нього, мають компактніші розміри. Також металеве обладнання вважається більш довговічним та стійкішим до пошкоджень.
Однією з переваг вінілових гир є ціна, вони коштують порівняно недорого. Також плюсом є приємний яскравий зовнішній вигляд. Окрім того, гиря з вінілу вбереже вашу підлогу від пошкоджень при падінні.
Якщо ви не можете визначитися з вагою гирі, або хочете придбати обладнання для просунутих різнобічних тренувань, радимо звернути увагу на набір. Інтернет-магазин Protein Lounge пропонує купити комплект із восьми вінілових гир. У наборі гирі вагою 2 кг, 4 кг, 6 кг, 8 кг, 10 кг, 12 кг, 16 кг і 20 кг.
 

Гантелі
Як у випадку з гирями, гантелі потрібно купувати, орієнтуючись на вагу. У нашому асортименті є композитні, чавунні та гантелі хромовані від виробників Elitum і Hop-Sport, олімпійські гантелі SmartGym вагою від 10 кг до 36 кг.
Професіонали радять обирати набірні гантелі з максимальній для ваших можливостей вагою. Так ви зможете регулювати навантаження та поступово збільшувати його, щоб отримати прогрес у тренуваннях.
Далі вибір полягає у матеріалі, з якого виготовлені диски. Найбільш популярними є композитні гантелі. Користувачі їх полюбили, передусім, за ціну. Гантелі з бітумними дисками значно дешевші. До того ж, вони покриті шаром гуми, який пом'якшить удар під час падіння та захистить підлогу від подряпин.
Металеві гантелі займають порівняно менше місця та є довговічнішими. Інтернет-магазин Protein Lounge надає фірмову гарантію на чавунні та гантелі хромовані терміном в 5 років.
Профі силових тренувань ми радимо звернути увагу на перлину нашої колекції – олімпійські набірні гантелі SmartGym.

Купити гантелі та гирі в офіційному інтернет-магазині Protein Lounge
У нашому інтернет-магазині ви можете без зайвих проблем замовити гантелі та гирі за найвигіднішими цінами. Ми пропонуємо різні варіанти оплати. Також вам не доведеться турбуватися про транспортування важкого обладнання, адже ми пропонуємо доставку на адресою або відділення по всій Україні.

1 2