Кошик
1919 відгуків
★ НАЙНИЖЧІ ЦІНИ НА ТОВАРИ ДЛЯ ФІТНЕСУ ПОДИВИТИСЯ
Інтернет-магазин спортивного харчування та товарів для фітнесу
+380 (68) 834-51-54

Спортивне харчування: міфи і реальність

Спортивне харчування: міфи і реальність

Існує величезна кількість міфів і міфів про спортивному харчуванні. Для того, щоб розібратися, що є міф і що є істина, ми повинні проаналізувати весь тренувальний процес, від його цілей і завдань, до спеціалізованих тренувань спортсмена.

Дамо визначення спортивного харчування.

Спортивне харчування – це велика кількість харчових добавок, які заповнюють брак важливих для організму речовин, потрібних активно тренується спортсмену, для досягнення високих результатів за короткий час.

Різновиди спортивного харчування.

В розділ спортивного харчування входять вітамінно-мінеральні комплекси, протеїни, амінокислоти, креатин, гейнери, жіросжігателі.

Процес метаболізму у спортсмена, набагато швидше, а навантаження вище, ніж у звичайної людини, для цього доводиться приймати спеціальні групи речовин.

З цим розібралися, давайте перейдемо до найголовнішого!

1. Спортивне харчування треба тільки професійним спортсменам.

Насправді, спортивне харчування, потрібно і звичайній людині, який, посилено працює, щодня навантажуючи, свій організм, важкої фізичної працюй.

Людей, з такими спеціальностями, дуже багато – вантажники, фермери, шахтарі.

Виконуючи свою роботу, вони витрачають величезну кількість енергії, для відновлення якої, потрібно з'їдати, величезна кількість, звичайної їжі. Це досить дорого, і часом може призвести до поганого самопочуття.

Спортивні суміші, мають підвищену концентрацію корисних мікро і макро елементів, ніж звичайні продукти, засвоюються легше і набагато швидше.

2. Спортивне харчування, складається з штучних інгредієнтів, які не є корисними для організму.

Всі елементи, які входять до складу спортивного харчування, є натуральними. Їх виготовляють із звичних для нас – молока, яєць, сої. Просто, в спортивному харчуванні, кількість амінокислот, вуглеводів і вітамінів, набагато вище.

3. Спортивне харчування – це хімія, стероїди, які, на початковому етапі, збільшують зростання м'язової маси, а потім, призводять до проблем зі здоров'ям.

Анаболічні стероїди, які впливають на гормональний фон людини не мають жодного відношення з харчовими добавками!

4. Можливість досягнення високих результатів без спортивного харчування.

Звичайно, це можливо, але не так легко і швидко, як би цього хотілося. Тому що, будуть проблеми з розрахунком калорій, і постійним вживанням їжі. Помилки, що виникають, будуть впливати на ваші результати.

5. Якщо правильно харчуватися, можна обійтися без спортивного харчування.

У цьому твердженні є частка істини. Припустимо, ви збалансували правильно дієту, і у ваш організм, надходить потрібну кількість необхідних для організму елементів. Вам доводиться працювати в умовах стресів, вікові зміни організму, нестабільності фізичних перевантажень, і все це впливає на зміни денної норми калорій, що впливає на необхідну норму, потрібних для організму речовин. Легше всього, цей недолік, швидко заповнити спортивним коктейлем.

6. Спортивне харчування слід вживати тільки по строгому графіку для досягнення потрібних спортивних результатів.

Існують певні правила для прийому спортивного харчування. Наведемо приклад, протеїнові коктейлі, необхідно застосовувати, після тренувань, а білково-вуглеводні за півгодини до початку. Коктейлі на основі L-карнітину можна приймати під час занять і після занять.

7. З допомогою спортивного харчування можна успішно нарощувати м'язову масу і без тренувань.

Спортивне харчування може підвищити ефективність тренувань, прискорити процес відновлення, поліпшити самопочуття і якість сну. Однак, без регулярних тренувань, наростити бажану м'язову масу не вдасться, а навпаки може з'явитися зайву вагу і жирові відкладення.

8. Ціна і бренд спортивного харчування ролі не грають.

Бажання заощадити гроші на купівлю невідомих брендів, може призвести до не досягнення, бажаних результатів, втрати часу і грошей. Вибирайте тільки відомих брендів, перевірені торгові марки, з позитивними відгуками споживачів. З таким підходом, ви ніколи не помилитеся! Відомі бренди цінують своїх клієнтів і свою репутацію, тому дбають про якість і безпеку продукції.

9. Спортивне харчування дуже дорого ціною.

Да, эти продукты не из дешевых. Но и не стоит преувеличивать их дороговизну. Для сравнения банка 900 граммов протеина, стоит столько как и 5 кг куриного филе. По этому нельзя утверждать, что спортивное питание, уж такое дорогое. В каждой категории, и в каждом бренде своя ценовая политика, и свой разброс цен, определяемый качеством добавки и мощностью бренда. Самые дорогие добавки – возможно переплата за бренд, самые дешевые страдают качеством. Лучше всего придерживаться золотой середины.

Вывод

Як бачите, більшість міфів, про спортивне харчування, не мають під собою правдивою грунту. Робимо висновок – такі продукти, які не тільки безпечні, але й корисні, як для спортсменів, так і для звичайного обивателя, за умови правильно вживання.

Отримати компетентну консультацію та придбати якісне спортивне харчування в Харкові (а також з доставкою по Україні) можна в нашому магазині Protein Lounge.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner