Получите эту позицию бесплатно при покупке «Степпер для дома магнитный до 100 кг Besport BS-1010 Nuts черно-желтый»
Степпер Besport BS-1010 Nuts черно-желтый
"Посмотреть все степперы - жми!"
Еліптичний степпер BS-1010 NUTS - справжній прорив у світі спортивного обладнання. Бренд Besport створив нову еволюційну модель, що поєднує в собі компактність, максимальний функціонал, орбітрек та степпер в одній моделі! Розробники BS-1010 NUTS сконцентрувались на тому, щоб ваші тренування стали не лише продуктивними та приносили максимальний ефект, а й сам тренажер не займав багато простору у вашому домі та ви змогли тренуватись де завгодно!
Еліптичний степпер, або степпер-орбітрек BS-1010 NUTS не лише чудово прокачує всі основні групи м'язів, а є практичним, потужним, стильним тренажером, який забезпечить вам надійність та комфорт під час тренувань.
У нашому магазині ви маєте можливість купити еліптичний степпер з гарантією у 24 місяці та стати власником якісного спортивного обладнання, що прослужить вам довгі роки! Тренажер пройшов необхідну сертифікацію (CE, ROHS) що гарантує якість та безпечність у тренуваннях.
Степпер обладнаний магнітною системою навантаження з 8-ма рівнями регулювання опору, тому ви зможете самостійно відрегулювати інтенсивність тренувань під власні вимоги.
Основні характеристики:
- виробник: Besport
- модель: BS-1010 NUTS
- тип тренажера: магнітний
- вага маховика: 3,5 кг
- діаметр маховика: 14 см
- колір: чорно-жовтий
- призначення: для домашнього використання
- розміри (довжина / ширина/ висота): 63х51х33 см
- максимальна вага користувача: 100 кг
- вага тренажера: 21 кг
- регулювання навантаження: ручне, 8-рівневе
- розміри упаковки: 69x45x37 см
- вага брутто (разом з упаковкою): 23,4 кг
- наявність сертифікації: CE, ROHS
- наявність транспортувальних роликів
- підшипник: двосторонній
- система гальмування: внутрішня, магнітна
- гарантія 24 місяці
Дані тренувального комп'ютера:
- відображає такі показники: час (TIME), відстань (DISTANCE), калорії (CALORIES), кількість рухів під час тренування (COUNT), загальна кількість рухів під час різних тренувальних блоків (TOTAL COUNT)
- монохромний LED дисплей
- живлення: 1 батарейка LR44 1.5V
Заказывайте степпер для дома европейского качества просто сейчас!

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BeSports |
| Вес | 21 кг |
| Цвет | Черный |
| Количество тренировочных программ | 1 - 9 |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Особенности | Транспортировочные ролики |
| Назначение | Домашнее |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стационарный |
| Функции компьютера | Расход калорий, Время, Дистанция |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 33 см |
| Длина | 63 см |
| Ширина | 51 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип назначения товара | Степпер для дома до 100 кг Besport BS-1010 Nuts черно-желтый |
- Цена: Цену уточняйте









