Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥 Гамак садовый с каркасом Rimini DV-005HWS 200х100 см до 120 кг кремовый»
Гамак садовый с каркасом Rimini 200х100 см до 120 кг кремовый
Гамак з каркасом Rimini - це поєднання комфорту і елегантності. Завдяки практичній підставці ви можете поставити гамак Rimini де завгодно - в саду, на терасі або балконі, без необхідності додаткового кріплення, наприклад, на стіні. Міцна сталева рама забезпечує безпеку використання. Тканина - це міцне полотно, яке одночасно повітряна та приємна на дотик. Функція складання дозволяє зручно зберігати.
Технічні характеристики:
- Марка: di Volio
- Розміри: 200х100 см (ДхШ)
- Загальна довжина гамака: 280 см
- Матеріал: бавовна і поліестер
- Колір: кремовий
- Максимальне навантаження на гамак до 120 кг.
- Гарантія 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Sport |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина ложа | 2000 мм |
| Защитная антимоскитная сетка | Не предусмотрена |
| Каркас (стойка) | Есть |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал ложа | хлопок |
| Навес | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Тип гамака | Одноместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Ширина ложа | 1000 мм |
- Цена: Цену уточняйте







