Получите эту позицию бесплатно при покупке «Фитнес-станция Турник брусья пресс для дома Workout Hop-Sport HS-1004K»
✅Почему нам доверяют?
😊 97% положительных отзывов 🚀 Быстрая доставка по Украине
🔥 Всегда доступные цены 💜 Мы уважаем наших клиентов
►Описание товара:
Багатофункціональна workout станція Hop-Sport HS-1004K – це ідеальне обладнання для зміцнення багатьох груп м’язів при використанні ваги власного тіла. Станція сподобається всім, хто тільки починає заняття спортом, а також повністю задовольнить потреби досвідчених користувачів.
Станція оснащена перекладиною для підтягування, брусами для підтягувань, відтискань і вправ на прес із зігнутими ногами, опорами для качання пресу, опорами для віджимань. Для Ваших зручності та безпеки ручки для хвату покриті нековзким матеріалом. Також спинка і опори на ліктях обладнані м'якими подушками.
Надійна сталева конструкція з профілем 50 x 50 мм залишатиметься стійкою та стабільною навіть під час інтенсивних тренувань. Виготовлена за європейськими стандартами якості workout станція якісно прослужить Вам протягом багатьох років.
Основні характеристики:
- розміри: 202 х 129 х 80 см (В х Д х Ш)
- профілі: 50 х 50 мм
- довжина перекладини для підтягування: 100 см
- довжина рукояток: 11,5 см
- відстань між рукоятками: 46,5 см
- максимальне навантаження: 120 кг
- вага тренажера: 19 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Sport |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 19 кг |
| Цвет | Черный |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Турник + брусья |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 202 см |
| Длина | 129 см |
| Ширина | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 мес |
- Цена: Цену уточняйте













