Получите эту позицию бесплатно при покупке «Турник брусья со скамьей Workout Hop-Sport HS-1005K домашний тренажерный зал»
✅Почему нам доверяют?
😊 97% положительных отзывов 🚀 Быстрая доставка по Украине
🔥 Всегда доступные цены 💜 Мы уважаем наших клиентов
►Описание товара:
Багатофункціональна workout станція Hop-Sport HS-1005K – це ідеальне обладнання для зміцнення багатьох груп м’язів при використанні ваги власного тіла. Станок сподобається всім, хто тільки починає заняття спортом, а також повністю задовольнить потреби досвідчених користувачів.
Станція дозволяє виконувати широкий спектр вправ. Вона оснащена перекладиною для підтягування, брусами з м’якими підтримуючими подушками для підтягувань, відтискань і вправ на прес із зігнутими ногами, опорами для качання пресу, опорами для віджимань. Лавка у вертикальному положенні слугує спинкою для опори, в горизонтальному з її допомогою можна робити жим лежачи. Стійки дозволяють швидко та зручно зафіксувати штангу після виконання вправ.
Основні характеристики:
- розміри: 125 х 70 х 214 см
- профілі: 50 х 50 мм
- довжина перекладини для підтягування: 98 см
- довжина рукояток: 11,5 см
- відстань між рукоятками: 56 см
- три рівні фіксації штанги
- розміри опор для рук: 12,5 х 30,5 см
- розміри лави: 111 х 26 см
- максимальне навантаження: 120 кг
- вага тренажера: 37 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Sport |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 37 кг |
| Цвет | Красный |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Турник + брусья |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 214 см |
| Длина | 125 см |
| Ширина | 70 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 мес |
| Дополнительная комплектация | Скамья тренировочная |
- Цена: Цену уточняйте













