Гребной тренажер Hop-Sport HS-030R Boost Blue
Закажи и получи подарокВы экономите 0 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Гребной тренажер Hop-Sport HS-030R Boost Blue»
✅Почему нам доверяют?
😊 99% положительных отзывов 🚀 Быстрая доставка по Украине
🔥 Всегда доступные цены 💜 Мы уважаем наших клиентов
►Описание товара:
Основні характеристики: система навантаження: магнітна вага махового колеса: 9.5 кг габарити: 46 х 52 х 177 см (В х Ш х Д) вага тренажера: 26.1 кг максимальна вага користувача: 120 кг рух сидіння: 88 см 10-ступінчасте ручне регулювання навантаження фіксуючі ремінці на педалях складна конструкція гарантія: 24 місяці Показання комп'ютера: час тренування, кількість гребків, гребків в хвилину, калорії.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Sport |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 26.1 кг |
| Вес маховика | 9.5 кг |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Назначение | Профессиональное |
| Система нагрузки | Аэродинамическая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Аэромагнитный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 16 288 ₴













