
Гребной тренажер Hop-Sport HS-095R Spike Gray+ мат
Закажи и получи подарокВы экономите 0 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Гребной тренажер Hop-Sport HS-095R Spike Gray+ мат»
✅Почему нам доверяют?
😊 99% положительных отзывов 🚀 Быстрая доставка по Украине
🔥 Всегда доступные цены 💜 Мы уважаем наших клиентов
►Описание товара:
Основні характеристики: Система навантаження: електромагнітна Вага: 40 кг Розміри: 106х62х218 см (ВхШхД) Розмір в складеному вигляді: 143х62х118 см (ВхШхД) Вага системи магнітного опору: 16 кг Діапазон опору: 1-16 рівнів Розміри педалі: 34х14,5 см Розміри сидіння: 26 см х 31 см. Діаметр ручки: 4 см Довжина ручки: 40 см Довжина руху сидіння: 82 см Висота сідла: хв. 22 / макс. 33 см Підключення до мережі: 230 В Розмір коробки: 97х27х126 см (ВхШхД) Показання комп'ютера: час тренування, кількість гребків, гребків в хвилину, калорії. Додаткова інформація: Макс. вага користувача: 150 кг Електронне регулювання опору Регулювання кута нахилу комп'ютера Підставка під пляшку Тримач мобільного пристрою Нековзні педалі з фіксуючими ременями Транспортні ролики Можна скласти у вертикальне положення М'яке сидіння з піниХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Sport |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 40 кг |
| Вес маховика | 16 кг |
| Цвет | Серый |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Аэродинамическая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Аэромагнитный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 40 788 ₴




