Получите эту позицию бесплатно при покупке «Батут с внешней сеткой 366 см зеленый Hop-Sport 12ft green 4 ноги (опоры)»
✅Почему нам доверяют?
😊 97% положительных отзывов 🚀 Быстрая доставка по Украине
🔥 Всегда доступные цены 💜 Мы уважаем наших клиентов
►Описание товара:
Батут с внешней сеткой 366 см зеленый Hop-Sport 12ft green 4 ноги (опоры)
Батут Hop-Sport 12ft (366cm) green з зовнішньою сіткою
Батут - це поєднання розваги, фізичних вправ і спорту. Стрибки на батуті - гарантія здорового зовнішнього вигляду, хорошої фігури, міцних м'язів, відчуття легкості та радості, незалежно від віку, статі та підготовки користувача. Допомагають такі стрибки також при фізичному розвитку дітей - покращують роботу вестибулярного апарату й опорно-рухової системи.
Батут Hop-Sport доволі простий в установці - досить лише зібрати каркас, натягнути полотно і зафіксувати кріплення. Всі елементи конструкції виконані з високоякісної загартованої оцинкованої сталі, що забезпечує їх надійність протягом мінімум декількох сезонів. Дуже міцна захисна сітка гарантує безпеку під час гри.
Особливість конструкції - зовнішнє розташування сітки - надає більше простору і не сковує рухів. Поліпропіленове стрибкове полотно відрізняється стійкістю до великих вантажів, вологості та сонячного випромінювання. Також для зручності батут оснащений хромованою драбинкою й захисним полотном від дощу.
Спеціально для поціновувачів активного відпочинку: купуючи батут Hop-Sport 12FT, Ви отримуєте фірмові м'ячі (пляжний, волейбольний, футбольний) у комплекті!
Основні характеристики:
- діаметр стрибкового полотна: 306 см
- загальний діаментр: 366 см
- загальна висота: 260 см
- висота сітки: 180 см
- відстань від землі до мату: 80 см
- ширина захисного краю: 30 см
- товщина захисного краю: 2 см
- мат з поліпропілену: 275гр / м.кв
- мат стійкий до ультрафіолетових променів і вологи
- 72 оцинкованих пружин: 137 х 3 мм
- 4 опори з металевого профілю: 38 х 1,2 мм
- рама батута з металевого профілю: 38 х 1,5 мм
- двоступенева драбинка висотою: 95см
- сітка з поліетилену товщиною: 100гр / м.кв
- сертифікація безпеки TUV
- вага: 63кг
- макс. вага навантаження: 150 кг

Сталева конструкція
Всі елементи дизайну садового батута Hop-Sport виготовлені з високоякісної загартованої і оцинкованої сталі, яка забезпечує довговічність не менше декількох сезонів і ефективно захищає від корозії.

Міцний мат
Світловідбиваючий мат виготовлений з поліпропілену товщиною 275 г / м2, стійкого не тільки до великих навантажень, але і до вологи, сонячних променів та інших атмосферних умов.

Міцна захисна сітка
Виготовлений з високоякісного поліетилену, висока захисна сітка з міцним плетінням, застібкою на блискавці і додатково на пряжках, гарантує безпеку навіть під час інтенсивних веселощів. Це особливо важливо для самих маленьких користувачів батута.

Захисна накладка
Оцинковані пружини в батуті Hop-Sport щільно вкриті двошаровим матеріалом, заповненим губкою, яка в той же час є ефективним захисним шаром від снігу, дощу та інших погодних умов.

В комплект входить:
практичний захисний чохол для батута,
сходи,
гачки, за допомогою яких ви можете прикріпити батут до землі,
м'ячі з логотипом Hop-Sport для ігор і заходів з сім'єю і друзями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Sport |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 63 кг |
| Высота с сеткой | 260 см |
| Возрастная группа | Детская |
| Диаметр батута | 366 см |
| Цвет | Зелёный |
| Конструкция | Круглая |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Особенности | Всепогодность |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батут |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 мес |
- Цена: Цену уточняйте












