Получите эту позицию бесплатно при покупке «Батут с внутренней сеткой 488 см синий Hop-Sport 16ft blue 4 ноги (опоры)»
✅Почему нам доверяют?
😊 97% положительных отзывов 🚀 Быстрая доставка по Украине
🔥 Всегда доступные цены 💜 Мы уважаем наших клиентов
►Описание товара:
Батут Hop-Sport 16ft (488cm) blue з внутрішньою сіткою
Батут - це поєднання розваги, фізичних вправ і спорту. Стрибки на батуті - гарантія здорового зовнішнього вигляду, хорошої фігури, міцних м'язів, відчуття легкості та радості, незалежно від віку, статі та підготовки користувача. Допомагають такі стрибки також при фізичному розвитку дітей - покращують роботу вестибулярного апарату й опорно-рухової системи.
Батут Hop-Sport доволі простий в установці - досить лише зібрати каркас, натягнути полотно і зафіксувати кріплення. Всі елементи конструкції виконані з високоякісної загартованої оцинкованої сталі, що забезпечує їх надійність протягом мінімум декількох сезонів. Розміри батута дозволяють веселитися на ньому всією компанією. Дуже міцна захисна сітка гарантує безпеку під час гри.
Особливість конструкції - внутрішнє розташування сітки - допомагає захистити пружини від випадкових пошкоджень і продовжити термін їх служби. Поліпропіленове стрибкове полотно відрізняється стійкістю до великих вантажів, вологості та сонячного випромінювання. Також для зручності батут оснащений хромованою драбинкою й захисним полотном від дощу.
Спеціально для поціновувачів активного відпочинку: купуючи батут Hop-Sport 16FT, Ви отримуєте фірмові м'ячі (пляжний, волейбольний, футбольний, баскетбольний) у комплекті!
Основні характеристики:
- діаметр стрибкового полотна: 425 см
- загальний діаметр: 488 см
- загальна висота: 270 см
- висота сітки: 180 см
- відстань від землі до мату: 90 см
- ширина захисного краю: 30 см
- товщина захисного краю: 2 см
- мат з поліпропілену: 275 гр / м.кв
- мат стійкий до ультрафіолетових променів і вологи
- 110 оцинкованих пружин: 178 х 3 мм
- 5 опор з металевого профілю: 38 х 1,2 мм
- рама батута з металевого профілю: 42 х 1,35 мм
- двоступенева драбинка висотою: 99 см
- сітка з поліетилену товщиною: 100гр / м.кв
- сертифікація безпеки TUV
- вага: 86 кг
- макс. вага навантаження: 150 кг

Сталева конструкція
Всі елементи дизайну садового батута Hop-Sport виготовлені з високоякісної загартованої і оцинкованої сталі, яка забезпечує довговічність не менше декількох сезонів і ефективно захищає від корозії.

Міцний мат
Світловідбиваючий мат виготовлений з поліпропілену товщиною 275 г / м2, стійкого не тільки до великих навантажень, але і до вологи, сонячних променів та інших атмосферних умов.

Міцна захисна сітка
Виготовлений з високоякісного поліетилену, висока захисна сітка з міцним плетінням, застібкою на блискавці і додатково на пряжках, гарантує безпеку навіть під час інтенсивних веселощів. Це особливо важливо для самих маленьких користувачів батута.

Захисна накладка
Оцинковані пружини в батуті Hop-Sport щільно вкриті двошаровим матеріалом, заповненим губкою, яка в той же час є ефективним захисним шаром від снігу, дощу та інших погодних умов.

В комплект входить:
практичний захисний чохол для батута,
сходи,
гачки, за допомогою яких ви можете прикріпити батут до землі,
м'ячі з логотипом Hop-Sport для ігор і заходів з сім'єю і друзями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Sport |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 86 кг |
| Высота с сеткой | 270 см |
| Возрастная группа | Детская |
| Диаметр батута | 488 см |
| Цвет | Синий |
| Конструкция | Круглая |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Особенности | Всепогодность |
| Расположение защитной сетки | Внутренняя |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батут |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 мес |
- Цена: Цену уточняйте











