Получите эту позицию бесплатно при покупке «Батут для прыжков с внешней сеткой + мячи в подарок 244 см Hop-Sport 8ft синий»
✅Почему нам доверяют?
😊 97% положительных отзывов 🚀 Быстрая доставка по Украине
🔥 Всегда доступные цены 💜 Мы уважаем наших клиентов
►Описание товара:
Батут - це поєднання розваги, фізичних вправ і спорту. Стрибки на батуті - гарантія здорового зовнішнього вигляду, хорошої фігури, міцних м'язів, відчуття легкості та радості, незалежно від віку, статі та підготовки користувача. Допомагають такі стрибки також при фізичному розвитку дітей - покращують роботу вестибулярного апарату й опорно-рухової системи.
Батут Hop-Sport доволі простий в установці - досить лише зібрати каркас, натягнути полотно і зафіксувати кріплення. Всі елементи конструкції виконані з високоякісної загартованої оцинкованої сталі, що забезпечує їх надійність протягом мінімум декількох сезонів. Дуже міцна захисна сітка гарантує безпеку під час гри.
Особливість конструкції - зовнішнє розташування сітки - надає більше простору і не сковує рухів. Поліпропіленове стрибкове полотно відрізняється стійкістю до великих вантажів, вологості та сонячного випромінювання. Також для зручності батут оснащений хромованою драбинкою й захисним полотном від дощу. Завдяки невеликим габаритам, батут можна легко розмістити у дворі, гаражі або навіть будинку.
Спеціально для поціновувачів активного відпочинку: купуючи батут Hop-Sport 8FT, Ви отримуєте фірмовий пляжний і волейбольний м'яч в комплекті!
Основні характеристики:
- діаметр стрибкового полотна: 195см
- загальний діаментр: 244 см
- ширина захисного краю: 25см
- товщина захисного краю: 2 см
- загальна висота: 219 см
- висота сітки: 160 см
- відстань від землі до мату: 59 см
- мат з поліпропілену: 275гр / м.кв
- 48 оцинкованих пружин: 137 х 3 мм
- 3 опори з металевого профілю: 38 х 1,2 мм
- рама батута з металевого профілю: 38 х 1,2 мм
- двоступенева драбинка висотою: 86см
- сітка з поліетилену: 100гр / м.кв
- сертифікація безпеки TUV
- вага батута з сіткою: 37кг
- макс. вага навантаження: 100 кг

Сталева конструкція
Всі елементи дизайну садового батута Hop-Sport виготовлені з високоякісної загартованої і оцинкованої сталі, яка забезпечує довговічність не менше декількох сезонів і ефективно захищає від корозії.

Міцний мат
Світловідбиваючий мат виготовлений з поліпропілену товщиною 275 г / м2, стійкого не тільки до великих навантажень, але і до вологи, сонячних променів та інших атмосферних умов.

Міцна захисна сітка
Виготовлений з високоякісного поліетилену, висока захисна сітка з міцним плетінням, застібкою на блискавці і додатково на пряжках, гарантує безпеку навіть під час інтенсивних веселощів. Це особливо важливо для самих маленьких користувачів батута.

Захисна накладка
Оцинковані пружини в батуті Hop-Sport щільно вкриті двошаровим матеріалом, заповненим губкою, яка в той же час є ефективним захисним шаром від снігу, дощу та інших погодних умов.

В комплект входить:
практичний захисний чохол для батута,
сходи,
гачки, за допомогою яких ви можете прикріпити батут до землі,
м'ячі з логотипом Hop-Sport для ігор і заходів з сім'єю і друзями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Sport |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 37 кг |
| Высота с сеткой | 219 см |
| Диаметр батута | 244 см |
| Цвет | Синий |
| Конструкция | Круглая |
| Количество опор | 3 (шт.) |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батут |
| Прыжковая поверхность | |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Для всех |
| Гарантия | 24 мес |
| Особенности | Мячи в подарок |
- Цена: Цену уточняйте












