Получите эту позицию бесплатно при покупке «Зимові санки Plastkon Galaxy червоні»
✅Почему нам доверяют?
😊 99% положительных отзывов 🚀 Быстрая доставка по Украине
🔥 Всегда доступные цены 💜 Мы уважаем наших клиентов
►Описание товара:
Керовані сани Galaxy Plast Kon нагадують гоночний автомобіль, що напевно сподобається дитині. Є всі шанси з'їжджати із гірки першим.
Санки виготовлені з міцного, морозостійкого пластика, який відмінно справляється з усіма навантаженнями, які йому доводиться витримувати під час гри.
Технічні характеристики:
ручки-гальма з боків
міцний, морозостійкий пластик
максимально допустиме навантаження: 50 кг
розмір санок: 117x52x20 см
вага: 2,85 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Plastkon |
| Количество мест | 1 |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Снегокат |
| Размеры | |
| Высота | 20 см |
| Длина | 117 см |
| Масса | 2.85 кг |
| Ширина | 52 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Детская |
| Цвет | Red |
- Цена: Цену уточняйте




