1 день
Резина для тренировок PowerPlay 4115 Purple(14-23kg)
384 ₴
320 ₴
- Готово к отправке
- Код: PP_4115_Purple_(14-23kg)
+380 (63) 326-79-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 0 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Резина для тренировок PowerPlay 4115 Purple(14-23kg)»
✅Почему нам доверяют?
😊 99% положительных отзывов 🚀 Быстрая доставка по Украине
🔥 Всегда доступные цены 💜 Мы уважаем наших клиентов
►Описание товара:
Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Резина для тренувань PowerPlay 4115 Medium широко використовується для фітнес тренувань, під час занять пілатесом та йогою.
- За допомогою такого простого аксесуара можна урізноманітнити багато вправ, збільшивши навантаження, не викликаючи водночас звикання м'язів. З таким тренажером можна тренувати руки, ноги, спину, груди.
- Відмінний тренажер для розвитку гнучкості, сили та витривалості.
- Підходить для занять вдома для щоденних тренувань і сприяє укріпленню серцево-судинної системи, а також укіпленню і відновленню всіх груп м'язів.
- Використовуючи резину для тренування ви пропрацьовуєте не тільки певні м'язи, а всі рухи в цілому.
- Тренування з еспандером сприяють попередженню травматизму.
- Еспандер дає змогу зміцнювати та підтягувати м'язи, але водночас не збільшує їх в об'ємі та не перекачує
- Щоб ефективно тренуватись з еспандером, необхідно звернути увагу на два числа, нанесені на петлю.
- Вони означають силу протидії цієї петлі при різному рівні розтягнення: перше число показує рівень навантаження при її подовженні на 50 см, друге число показує рівень навантаження при її подовженні на 150 см.
- Розтягувати еспандер більш ніж на 200 см не варто.
Гумові петлі від компанії PowerPlay крім пауерліфтингу та важкої атлетики можуть застосовуватися для:
- Тренувань на швидкість і спритність
- Cтрибкових тренуваннях
- Розвитку підривної сили і швидкості
- Аеробіки
- Розтяжки
- Розминки
- Армреслінгу
- Оволодіння нових вправ (віджимання, підтягування, виходи на турніку і кільцях)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Play |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 15 см |
| Цвет | Фиолетовый |
| Сопротивление | 23 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Ширина | 6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN Продукту | 6920504141150 |
| Гарантія | 14 дней |
| Конструкция | Цельная |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Мoдель | 4115 |
| Тип | Эспандер |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴









