Акция «Товары в подарок»Вы экономите 0 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «М'яч для фітнесу PowerPlay 4001 75см Срібний + насос»
✅Почему нам доверяют?
😊 99% положительных отзывов 🚀 Быстрая доставка по Украине
🔥 Всегда доступные цены 💜 Мы уважаем наших клиентов
►Описание товара:
М'яч для фітнесу PowerPlay 4001 75см Срібний + насос
Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Фітболи (М'яч для фітнесу) широко використовуються для силових вправ, фітнесу, лікувальної і розвивальної гімнастики для дітей та вагітних жінок.
- Їх застосування допомагає розвивати координацію, силу і витривалість, зміцнити м′язовий корсет, покращити поставу; знімає зайве навантаження зі спини; сприяє спаленню калорій під час фітнес-занять, дозволяє зробити більш підтягнутими м′язи всього тіла.
- М'яч для фітнесу PowerPlay 4001 75 см + насос виготовлений з міцного PVC, має класичну гладку поверхню, легкий, стійкий до розривів (максимальне навантаження до 150 кг), при контакті зі шкірою не викликає алергії.
- Діаметр м′яча 75 см ідеально підходить для людей зростом 165 – 175 см.
- Виконувати вправи з гімнастичним м′ячем можуть люди будь-якого рівня фізичної підготовки, як дорослі, так і діти.
- Фітбол підійде як для молодих матусь так і для вагітних, адже є цілком безпечним і не містить токсичних матеріалів.
- Функціональний тренажер, який можна використовувати для тренування всіх м'язів тіла.
- Насос для накачування м'яча в комплекті.
Як правильно вибрати діаметр м'яча для фітнесу (фітболу):
- Від 155 - 165 см - підійде фітбол діаметром 55 см
- Від 165 - 175 см - підійде фітбол діаметром 65 см
- Вище 175 см - підійде фітбол діаметром 75 см
Технічні характеристики:
- Розмір -Ø 75см
- Матеріал -ПВХ
- Максимальне навантаження до 150 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Play |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Для всіх. |
| Габарити упаковки | 30*15*15см |
| Гарантія | 14 днів |
| Диаметр | 75см |
| Особенности | в комплекті насос |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | фітбол |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 838,80 ₴











