Кошик
930 відгуків
★ САМЫЙ ШИРОКИЙ ВЫБОР ВИТАМИНОВ И МИНЕРАЛОВ ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ ПОСМОТРЕТЬ ВИТАМИНЫ
Інтернет-магазин спортивного харчування та товарів для фітнесу
+380501049710
+380678096435

Оновлення асортименту - TRX

Оновлення асортименту - TRX

Вступ петель TRX

Шановні клієнти!

Поспішаємо повідомити, що асортимент нашого інтернет-магазину поповнився оригінальними петлями для функціонального тренінгу TRX.

Системи підвісної тренінгу відомі досить давно: розроблені різні методики тренувань, програм і комплексів вправ. Занять з петлями TRX присвячено велику кількість різних інформаційних ресурсів: статей в журналах та інтернеті, відео і телепередач.

Тренувальні петлі TRX допомагають придбати чудовий м'язовий баланс, об'єднуючи в тренуваннях стабільність, рухливість, силу і гнучкість. Тренування з петлями TRX буде цікава як для чоловіків, так і для жінок. Тренування з власною вагою виключає осьову навантаження на хребет, саме тому тренувальні петлі TRX стануть незамінними і для підлітків.  

Обладнання TRX широко використовується у функціональному тренінгу, у тренуваннях Pilates, в реабілітаційних програмах, а також для підвищення результативності тренувань професійних спортсменів у таких видах спорту як бокс, важка атлетика, хокей, гольф, теніс, і багатьох інших.

Петлі TRX можна використовувати як для групових, так і для персональних тренувань. Запровадження цієї програми не вимагає дорогих перепланувань. Кріплення обладнання може здійснюватися:

- на турнік;
- на гаки для боксерських мішків;
- на гілку дерева або будь-стовп;
- на будь-які двері (за допомогою спеціального анкера).

Підвісні петлі TRX забезпечують більшу функціональність і надійність, ніж громіздкі тренажери вартістю в тисячі доларів. Для установки TRX вам знадобиться не більше хвилини, ви можете займатися фітнесом вдома, в спортзалі, і навіть у дорозі! Тисячі людей з різним рівнем підготовки зараз займаються з допомогою TRX - від професійних спортсменів, яким потрібна максимальна продуктивність, до звичайних людей, які просто хочуть виглядати і відчувати себе краще.

В асортименті наступні моделі і необхідні доповнення:

Для того, щоб Вам було простіше розібратися і визначитися з вибором, ми підготували невеликий порівняльний аналіз петель TRX у вигляді таблиці:

*Тип сумки: З – сумка; Р – сумка-рюкзак. **У огляді не беруть участь петлі TRX PRO Pack-2 оскільки присутні дві його пізніші і поліпшені моделі – PRO Pack-3 і Home.

Купити необхідні Вам петлі і комплектуючі легко і просто: досить натиснути на кнопку "Купити", або зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонами, і наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання, а також допоможуть з вибором.

Інтернет-магазин Король спорту (King of Sport) бажає Вам приємних покупок та досягнення Ваших цілей!

Інші новини